Medarbetare

VI PÅ LUNDQVIST & LINDQVIST

Visst, det finns konferensrum, bra och noga utvald mat, en hemsida, ett instagram konto och en styrelse men utan våra medarbetare är vi ingenting. Här kan du kontakta några av oss direkt.

08-698 87 08
076-677 95 59
konferens@lundqvist-lindqvist.se

Planeringen är viktig, alla detaljer från möblering till programmet för dagen, Helena har koll på allt.
08-698 87 04
076-677 95 53
jessica@lundqvist-lindqvist.se

Fest, Bröllop, eller arrangemang, Jessica tar hand om framförallt större bokningar och arrangemang.
08-698 87 15
076-677 95 55
linda@lundqvist-lindqvist.se

Ett möte eller ett arrangemang, Linda tar hand om våra bokningar som kommer på mail & på telefon.
08-698 87 03
070-771 25 63
sanna@lundqvist-lindqvist.se

Energiknippe och ansikte utåt (utan Sanna stannar tåget)

Ansvarig för försäljning & marknad.
08-698 87 06
asa@lundqvist-lindqvist.se

Åsa har koll på siffror och alla fakturafrågor.
08-698 87 10
076-677 95 54
malin@lundqvist-lindqvist.se

Vår restaurangchef Malin är ansvarig för maten & drycken som serveras hos oss. Och som bak- och smakchef är hon stoltast över allt hembakt som serveras till kaffet.
08-698 87 07
076-677 95 41
emelie@lundqvist-lindqvist.se

På Klara Strand tar Emelie hand om våra gäster med varsam hand. Du kan möta henne dag som kväll.

08 698 87 19
076 677 929
regina@lundqvist-lindqvist.se

Regina tar emot dig på festen eller på arrangemanget du hittar henne i Ivars Matsal på Tändstickspalatset.
08-698 87 11
076-677 95 56
frida.norlander@lundqvist-lindqvist.se

På Tändstickspalatset tar Frida hand om våra konferensgäster. Hon har total kontroll på vart man ska eller vad man önskar.



BILD KOMMER SNART
08-501 215 28
076-677 95 83
malin.wiberg@lundqvist-lindqvist.se

Malin är vår nya platschef för Tändstickspalatset & Klara Strand.

Hon är på plats och fixar det mesta.



08-698 87 14
070-551 33 64
tina@lundqvist-lindqvist.se

PÅ Klubben regerar Tina! vår egen drottning på Tändstickspalatset.

08-501 215 24
076-677 22 41
marie@lundqvist-lindqvist.se

Om det så är ett medlemskap på Klubben man vill ha eller en kontorsplats i Palatset så löser Marie det åt er.
08-698 87 17
073-580 87 73
ann.de.jonge@lundqvist-lindqvist.se

Ann är vår nya ekonomichef



08-698 87 01
070-319 92 38
christian@lundqvist-lindqvist.se

Christian är högste chefen på Lundqvist & Lindqvist.
08-698 87 02
070-415 37 90
lena@lundqvist-lindqvist.se

Lena är grundare & ägare av Lundqvist & Lindqvist.


Frida har nu gått på mammaledighet. Hon kommer tillbaka till oss hösten 2017.

08-698 87 05
070-225 84 45
malin.r@lundqvist-lindqvist.se

Malin har nu gått på mammaledighet. Hon kommer tillbaka till oss hösten 2017.